رنگ مو

یکی از راه هایی که می تواند به زیباتر شدن چهره کمک کند تغییر رنگ موها است. که تاثیر زیادی در ظاهر شما دارد و با یک رنگ موی ساده می‌توانید جذاب تر شوید. روش‌های جالبی برای رنگ کردن موها مُد شده است که زیبایی موهای شما را دوچندان می‌کند.

تکنیک امبره
​​​​​​​در این تکنیک، رنگ ساقه مو به تدریج به سمت انتهای مو از طیف تیره به روشن تغییر کرده تا موهای شما جذاب تر و مجلسی شود.

Balayage hair color

بالیاژ در زبان فرانسوی به معنای رنگ‌کردن است و تکنیک بالیاژ یک تکنیک فرانسوی می باشدکه با هایلایت کردن دسته‌های مو، ظاهری جذاب و زیبا به موها می‌دهد. این تکنیک رنگ مو، با دست انجام می‌شود.
بنابراین روشی ظریف و دقیق می باشد و برای موهای بلند و کوتاه قابل اجرا می باشد.​​​​​​​

ombre hair color​​​​​

Sombra hair color

تکنیک سامبره در این روش، تمایز کمتری میان طیف رنگ ساقه مو و انتهایی مو ایجاد می‌شود و قسمت‌های تیره‌تر ساقه مو به سمت رنگ‌های روشن در انتهای مو گرایش پیدا کرده تا به لحاظ بصری حالتی ملایم از تغییر رنگ را در موها از ریشه تا انتها شاهد باشیم.

Floyd's hair color

تکنیک فلوئید ، دراین تکنیک، سطح مو رنگ شده و شباهت زیادی به تکنیک بالیاژ دارد.
تفاوت اصلی بین تکنیک فلوئید و بالیاژ در نحوه رنگ کردن موها است.

High light​​​​​​​

هایلایت مو یکی از محبوب‌ترین روش‌ها در میان خانمها به شمار می رود.
در این تکنیک قسمت‌هایی از مو با طیف رنگی روشن‌تر از رنگ اصلی موها رنگ شده که جذابیت و زیبایی خاصی ایجاد می کند و حجم بیش‌تری به موها می‌دهد.​​​​​​​

تکنیک اسپلش لایت، در این تکنیک، طیف رنگ بخشی از مو را میتوان به کمک دکلره روشن‌تر و سپس آن را با رنگی فانتزی با طیف قوی‌تر رنگ کرد.
دراین تکنیک رنگ نزدیک به ریشه و انتهای مو نزدیک به طیف رنگ اصلی مو می باشد.​​​​​​​

Silver blonde

تکنیک بلوند نقره ای در این تکنیک موها به میزان زیادی دکلره شده تا تقریباً حالتی سفید‌رنگ پیدا کند سپس مقداری رنگ بنفش به کار برده می شود تا طیف رنگ زرد از موها پاک شده و در نهایت رنگ خاکستری روی موها زده می‌شود​​​​​​​

Renz's hair color

تکنیک رنز .
رنگ موی قرمز هرگز از مد نخواهد افتاد تکنیک رنز نیز در‌ واقع ترکیبی از رنگ برنز و مسی بوده و به موها ظاهری جذاب می‌دهد.

TORTOISESHELL​​​​​​​

تکنیک ترتیز شل این تکنیک که در فرانسه به اِکایل (Ecaille)، نیز معروف بوده و تکنیک رنگ مو چند بعدی است  و ترکیبی از تکنیک‌های سامبره و بالیاژ را می سازد.

Splash Light