خدمات زیبایی وجوان سازی

میکرونیدلینگ روشی نوآورانه برای از بین بردن جراحت های و جای آکنه و اثرات جوش است و برای ترمیم و جوانسازی استفاده می شود. میکرونیدلینگ به دو صورت دستی و با دستگاه انجام می شود. در هر دو روش میکرونیدلینگ با استفاده از سوزن های بسیار ظریف سوراخ ها و روزنه هایی  ایجاد می کنند تا مواد لازم مانند سرم و ویتامین C به داخل نفوذ کند. در این روش علاوه بر رساندن مواد مغذی  همزمان کلاژن سازی نیز صورت می گیرد. شاید در نگاه اول روش میکرونیدلینگ روشی خشن و دردناک به نظر آید . اما در واقع سوزن های مورد استفاده بسیار ظریف هستند و دردی احساس نمی شود. این روش کاملا بی خطر بوده و محدودیت خاصی برای انجام آن وجود ندارد، بر روی تمامی صورت ها قابل اجرا است و نسبت به روش های دیگر جوانسازی و ترمیم  کم هزینه تر می باشد. میکرونیدلینگ صرفا برای زیبا سازی انجام نمی شود، بلکه کاربرد درمانی داشته و در جهت درمان پوست های دارای جوش و آکنه ها راهکار درمانی بسیار مناسبی است.


میکرودرم ابریژن روشی برای زیبایی و جوانسازی پوست است. اساس این روش لایه برداری با استفاده از تکنیک‌های مختلف است. همراه با لایه برداری، اثرات پیری کاهش یافته و نمای آن جذاب و زیبا می‌شود. این روش زیبایی برای تمامی افراد با رنگ پوست‌های مختلف، ایمن و موثر است.​​​​​​​

هیدرودرم ابریژن یکی از روش‌های نوین جوانسازی است. این روش بر پایه‌ی میکرودرم ابریژن بنا شده ولی تفاوت‌های زیادی با هم دارند. در واقع این روش از ترکیب میکرودرم ابریژن الماسی، ماساژ کششی و سیستم آبرسانی بسیار قوی ساخته شده است. این سه در کنار هم یک درمان بسیار موثر برای جوانسازی را می‌سازند.

هیدرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

میکرو نیدلینگ