رفع چین و چروک صورت  با روغن نارگیل | خواص روغن نارگیل برای چروک صورت

رفع چین و چروک صورت  با روغن نارگیل


رفع چین و چروک صورت  با روغن نارگیل امکان پذیر است. با مراقبت مناسب می توان علائم پیری را به تعویق انداخت و این روغن می تواند راه حل شما برای جوانی پوست باشد.
رفع چین و چروک صورت  با روغن نارگیل
با افزایش سن، متوجه علائم پیری، به ویژه چین و چروک می شوید. اگرچه نمی توانید روند پیری را معکوس کنید، اما می توانید آنها را کاهش دهید. شما می توانید از روغن نارگیل به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی برای چین و چروک استفاده کنید زیرا یکی از مطمئن ترین و موثرترین راه حل های موجود برای افزایش رطوبت پوست و ترمیم پوست آسیب دیده است.
خواص روغن نارگیل برای چروک صورت 
روغن نارگیل پوست را مرطوب می کند، به بهبود تولید کلاژن کمک می کند و بازسازی سلولی را در پوست شما تقویت می کند و آن را انعطاف پذیرتر و سفت تر می کند. این می تواند به طور موثر چین و چروک و خطوط ریز شما را محو کند و شما را جوان و سالم نشان دهد. از آنجایی که چین و چروک و خطوط ریز در هر جایی از صورت شما ایجاد می شود، همیشه بهتر است از مواد ایمن مانند روغن نارگیل برای محو شدن آن استفاده کنید.برای اینکه بدانید خواص روغن نارگیل برای چروک صورت چیست و رفع چین و چروک صورت  با روغن نارگیل را بتوانید انجام دهید با ما همراه باشید.
روغن نارگیل برای چین و چروک
صورت خود را تمیز کرده و بشویید و خشک کنید. چند قطره روغن نارگیل را روی نوک انگشتان خود بریزید به صورت و گردن خود بمالید. چند دقیقه با حرکات دایره ای ماساژ دهید. بگذارید روغن یک شب روی پوست بماند.این کار را هر شب قبل از خواب انجام دهید.
روغن نارگیل با مبارزه با رادیکال های آزاد، کاهش چین و چروک و شفاف سازی پوست به تغذیه پوست کمک می کند. همچنین پوست شما را تسکین می دهد و آن را مرطوب می کند .به طور طبیعی از اسید لوریک و اسید کاپریلیک تشکیل شده است که به صاف شدن پوست کمک می کند .
سرکه سیب و روغن نارگیل برای چین و چروک
1 قاشق غذاخوری سرکه سیب
1 قاشق غذاخوری آب
چند قطره روغن نارگیل بکر
پنبه
سرکه سیب را با آب رقیق کنید و با استفاده از پنبه آن را روی صورت خود بمالید.بگذارید به طور طبیعی خشک شود.حالا صورت خود را با روغن نارگیل ماساژ دهید.روغن را در طول شب نگه دارید.
اسیدیته سرکه سیب پوست را متعادل می کند و پوست را قبل از استفاده از روغن نارگیل آماده می کند .اگر سرکه سیب به درستی رقیق نشود، بافت پوست شما ساینده شده و باعث تحریک یا احساس سوزش شود. یک قسمت سرکه سیب را با 4 قسمت آب رقیق کنید.
روغن کرچک و روغن نارگیل برای چین و چروک
2-3 قطره روغن نارگیل ارگانیک
2-3 قطره روغن کرچک
هر دو روغن را با هم مخلوط کرده و از این ترکیب برای ماساژ دادن صورت خود استفاده کنید.بگذارید تا زمانی که ممکن است، ترجیحاً یک شب روی آن بماند.این کار را هر روز انجام دهید تا پوستتان بدون چروک باشد.
روغن کرچک یک نرم کننده عمیق برای پوست است که حاوی آنتی اکسیدان ها و اجزای ضد التهابی نیز می باشد. پوست شما را انعطاف پذیر و جوان نگه دارد بدون هیچ گونه خطوط و چین و چروک .
ویتامین E و روغن نارگیل برای چین و چروک
1 عدد کپسول ویتامین E
چند قطره روغن نارگیل ارگانیک
کپسول ویتامین E را با دقت سوراخ کنید و محتویات آن را در ظرفی بریزید.روغن نارگیل را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید.این ترکیب روغن را روی صورت تمیز و خشک بمالید. برای چند دقیقه آن را ماساژ دهید.
ویتامین E پوست را هیدراته می کند، رنگ پوست را یکدست می کند و خشکی ناسالم را که ممکن است دلیل چین و چروک و خطوط ریز باشد، از بین می برد. همچنین حاوی توکوفرول است که یک آنتی اکسیدان است که به جوانسازی پوست کدر و پیر کمک می کند.
روغن نارگیل و عسل برای چین و چروک
1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل ارگانیک
1/2 قاشق چایخوری عسل خام
روغن و عسل را مخلوط کنید. این مخلوط را بمالید و بگذارید حدود یک ساعت بماند.آن را با آب بشویید.
عسل سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که پوست آسیب دیده را التیام می بخشد. که در نهایت چین و چروک ها را از بین می برد و به پوست شما درخشندگی فوق العاده ای می بخشد.
روغن نارگیل و آب لیمو برای چین و چروک
1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل بکر
چند قطره آبلیمو
1 قاشق چایخوری شیر خام
آب لیمو را به شیر اضافه کنید و آنقدر هم بزنید تا شیر منسجم شود.روغن نارگیل را به آن اضافه کنید و خوب مخلوط کنید.این مخلوط را روی صورت خود بمالید و ۲ تا ۳ دقیقه ماساژ دهید.بگذارید 15 دقیقه دیگر روی پوست بماند و سپس آن را بشویید.این کار را هر روز تکرار کنید.
آب لیمو پوست را تمیز می کند و منافذ را سفت می کند. حاوی ویتامین C است که خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد و چین و چروک را کاهش می دهد. ویتامین C موجود در لیمو حتی ممکن است به محو شدن علائم آسیب اشعه ماوراء بنفش مانند لکه ها و رنگدانه ها کمک کند . شیر دلمه شده پوست را مرطوب می کند.
اگر به لبنیات و محصولات لبنی حساسیت دارید از این ماسک استفاده نکنید.
روغن نارگیل و زردچوبه برای چین و چروک
1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل بکر
یک پیمانه پودر زردچوبه
پودر زردچوبه را به روغن اضافه کنید و خوب مخلوط کنید.خمیر را روی چین و چروک بمالید و بگذارید 15 تا 20 دقیقه بماند.آن را با آب بشویید.این کار را هر روز یک بار انجام دهید.
زردچوبه حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند و به جوان سازی پوست کمک می کند. تولید کلاژن را در پوست افزایش می دهد و خاصیت ارتجاعی آن را بهبود می بخشد. همچنین حاوی ترکیبات ضد التهابی است .

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده