مدل میکاپ نامزدی تابستان 1402 و ترندهای آرایش نامزدی جدید و شیک

میکاپ

مدل میکاپ نامزدی تابستان 1402 جدیدترین نوع میکاپ را به شما عزیزانی که به دنبال میکاپ جدید برای روز نامزدیتان هستید معرفی می کند . میکاپ خوب و زیبا نقش بسیار مهمی را در زیبایی و استایل عروس ایفا می کند که تنوع زیادی دارد و شما باید با توجه به سلیقه ، لباس و مد روز یکی را انتخاب کنید .

مدل میکاپ نامزدی تابستان 1402

چنانچه شما به دنبال میکاپ برای روز نامزدی هستید اما  نمی دانید چه مدل میکاپی را انتخاب کنید تا زیباتر شوید با ما همراه شوید تا بهترین مدل میکاپ نامزدی تابستان 1402 را برای خود انتخاب نمایید.

نکاتی که در انتخاب میکاپ باید به آنها توجه کنید

در زمان انتخاب میکاپ حتما به فرم صورت خود توجه کنید ، بهتر است با کمک میکاپ آرتیست خود بهترین میکاپ را که با فرم صورت شما رنگ لباس و سلیقه تان مطابقت دارد انتخاب کنید بهتر است میکاپ شما با مدل شینیون شما هماهنگی داشته باشد.

ترندهای میکاپ سال 1402

یکی از ترندهای امسال، میکاپ‌های درخشان و براق است. سایه، برق‌ لب‌ و رژگونه براق یکی از ترندهای پرطرفدار

سال 2023 است.

رژ لب قرمز که محبوب اکثر خانم‌ها است امسال در شوهای فشن از آن بسیار استفاده شده است و رنگ سال 2023 نیز هست . می توانید با توجه به گرم یا سرد بودن پوست صورتتان از طیف‌های رنگ قرمز استفاده کنید.

سایه‌های پاستلی و خط چشم های پاستیلی هم پس از نمایش سلطنتی ویکتور و رولف در هفته مد پاریس، بسیار ترند شده اند. و شما می توانید با توجه به رنگ لباس خود از این رنگ ها در آرایش نامزدی خود استفاده کنید تا به روز باشید.

سایه‌های نئونی هم که نشانه‌ای از احیای سبک‌ اوایل دهه ۲۰۰۰ است. امسال بسیار ترند هستند.

خط چشم‌ دوتایی ترند آرایشی ۲۰۲۳ است و توسط پیتر فیلیپس، مدیر خلاقیت دیور ترند شده اند بسیار در میکاپ امسال دیده می شوند.

یکی از ترندهای آرایشی امسال  استفاده از کریستال‌ها و نگین‌های مختلف در اطراف چشم هستند. که بسیار مناسب روز نامزدی است و با توجه به لباس می توانید از آنها در میکاپ خود استفاده نمایید.

آرایش نامزدی

میکاپ برای روز نامزدی

میکاپ جدید برای نامزدی

میکاپ عروس برای نامزدی

میکاپ شیک نامزدی

میکاپ نامزدی شیک

میکاپ باکلاس

میکاپ تابستان

میکاپ نامزدی 1402

میکاپ عروس 1402

میکاپ آبی برای نامزدی

رژ قرمز

میکاپ یاسی

مدل میکاپ نامزدی

میکاپ قرمز برای نامزدی

میکاپ زرق و برق دار

میکاپ قرمز

خط چشم قرمز

میکاپ صورتی

مدل جدید میکاپ نامزدی

سایه نئونی

خط چشم گرافیکی

میکاپ شیک نامزدی

میکاپ سبز

میکاپ نچرال نامزدی

رژ صورتی

میکاپ نچرال برای نامزدی

خط چشم قرمز

میکاپ نامزدی تیره

خط چشم سبز

۵
از ۵
۱۳ مشارکت کننده